Aktualizováno 26.5. 2017 15:53
MMA Matka trenérka

I to je MMA: Skončil v krvi, máma mu za to přišla vynadat! VIDEO

Viktor Kichigin a jeho matka
Zdroj: Twitter
Viktor Kichigin a jeho matka

Kdo dělal sport, zřejmě alespoň jednou zažil své rodiče v hledišti. Někteří svým potomkům fandí, jiní nadávají na rozhodčí, na soupeře. Občas se objeví i kritika směrem k výkonům svých dětí. To, co se však stalo v Rusku po zápase MMA, to byla trochu jiná kuriozita. Bojovníka matka a zároveň trenérka naštvaně vstoupila do oktagonu a synovi nadávala za to, že skončil v krvi a prohrál.

Viktor Kichigin je tvrdý ruský bojovník, ale v zápase s Brazilcem Diegem Brandaem dostal, jak se říká v moderním slangu, pěknou bídu. Rus skončil na podlaze oktagonu v krvi a byl rád, že může vůbec nějak existovat. S tím se však nesmířila jeho matka a zároveň trenérka.

 

 

 

 

Celý zápas velmi prožívala a po jeho konci nehleděla doleva ani napravo a vtrhla do bojiště. V něm se válel v kaluži své krve právě Viktor Kichigin. Ten si od své matky vysloužil palbu nadávek za předvedený výkon i výsledek.

 

 

 "Dělej, vstaň," řvala matka na bojovníka. Jakmile se Viktor Kichigin z těžké prohry vzpamatoval, vstal a naštvaně odešel. Těžko říct, jestli ho víc štvalo, jak na prohru reagovala jeho matka, nebo výsledek samotný.

 

lju TN.cz