Publikováno 17. 4. 2018
fotbal to se jen tak nevidí

Kuriozita v bundeslize: Hráči byli v šatně, ale vrátili se na penaltu!

Mohuč-Freiburg

V budeslize je už díky Bayernu Mnichov o mistrovském titulu rozhodnuto, ale bojuje se i na opačném konci tabulky. V zápase mezi Mohučí a Freiburgem šlo o hodně a došlo i na neobvyklý moment, kdy se hráči museli vrátit ze šaten na hřiště a kopat penaltu!

Boj o záchranu měl na starosti i videorozhodčí a právě díky tomu se stala neobvyklá věc. Sudí v poločase poslal hráče do šaten, ale po chvíli si je zavolal zpátky.

Důvodem bylo video, které prokázalo, že Mohuč bude kopat penaltu. Hráč Freiburgu totiž těsně před koncem poločasu zahrál v pokutovém území rukou, ale toho si rozhodčí hned nevšiml.

Hráči se vrátili na hřiště, ale tam už se zavlažovalo:

Usvědčili ho ale opakované záběry a tak museli hráči zpět na hřiště, přestože tam už bylo puštěné zavlažování trávníku. Pablo De Blasis penaltu bezpečně proměnil a položil tak základ k důležitému vítězství. Mohuč nakonec zvítězila 2:0 a přestože mají oba týmy 30 bodů, má lepší skóre a tak větší šanci k záchraně.