Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Publikováno 13. 12. 2018
fotbal šílený moment

Krvelačný Müller! Soupeři rozpáral hlavu, vyloučení nechápal. VIDEO

Thomas Müller
Zdroj: Profimedia

Za takovýhle kop by se nemusel stydět ani nejslavnější představitel Kung fu Bruce Lee. Jenže Thomas Müller z Bayernu Mnichov si za něj nevysloužil filmového Oscara, ale červenou kartu.

V zápase Ligy mistrů mezi domácím Ajaxem a hostujícím Bayernem nebyla nouze o góly, ani nevídané okamžiky. Utkání skončilo 3:3, ale největší drama se odehrálo zrhuba v 71. minutě, kdy na světelné tabuli svítil ještě stav 1:1.

 

Německý útočník si chtěl na polovině hřiště zpracovat vysoký míč, ale tak trochu pozapomněl na to, že o stejný předmět jevil zájem i jeho protihráč Nicolas Tagliafico.

 

Co čert nechtěl, Müllerova kopačka nezasáhla tak úplně míč, ale hlavu zmiňovaného soupeře. Ten pak skončil v bolestivých grimasách na trávníku a nebyl na něj vůbec hezký pohled.


Müllerův kop, kterým poslal k zemi svého protihráče VIDEO:

 

 

Pro Müllera zápas okamžitě skončil, protože rozhodčí bez váhání vytáhl kartu stejné barvy, jako v tu chvíli měla Tagliaficova hlava. Devětadvacetilá opora německého velkoklubu se pak ještě verditku sudího podivovala. Na jeho účet už pak kreativní fanoušci na internetu zhotovili nejednu vtipnou koláž.

 

A jak dopadl zraněný Tagliafico? Lékaři mu hlavu jako zázrakem sešili a byl to právě šestadvacetiletý Argentinec, který v závěru vyrovnal skóre na 3:3.

mm TN.cz