Publikováno 5. 2. 2018
Fotbal La Liga

Krvavé zranění v La Lize: Brankář vyrazil Godínovi zuby! VIDEO

Diego Godín

Diego Godín si odnesl z nedělního zápasu mezi Atléticem Madrid a Valencií bolestivou památku v podobě dvou vyražených zubů! Po Griezmannově přímém kopu došlo ke srážce brankáře Valencie a Godína. Uruguayský stoper byl následně v 50. minutě vystřídán. Atlético Madrid dokázalo i bez něj zvítězit a snížilo tak manko vedoucí Barcelony na 9 bodů.

Pro Atlético Madrid to nebylo šťastné utkání, ačkoliv dokázalo po trefě Ángela Correy zpoza vápna zvítězit těsným výsledkem 1:0. Již v prvním poločase se musel trenér Diego Simeone uchýlit k vynucenému střídání, neboť si madridský stoper Stefan Savič pravděpodobně poranil podkolenní šlachu. Na začátku druhého poločasu byl ze hřiště stažen i druhý středový obránce Diego Godín, který zamířil ze stadionu rovnou na dentální kliniku.

“Není dobré dělat tolik změn v defenzivě, ale zvládli jsme to dobře. Když tento zákrok nebyl na penaltu, tak příště budou muset snad někoho zabít,” okomentoval situaci argentinský kouč Atlética Madrid Diego Simeone.