Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Aktualizováno 4.5. 2016 17:34
tragédie

Krutý osud: Fanda Leicesteru zahynul den před ziskem titulu

Fanoušek Leicester tragicky zahynul den před ziskem titulu
Zdroj: Profimedia

Ošklivou hru si zahrál osud se Samuelem Garnerem. Teprve sedmnáctiletý fanoušek Leicesteru zahynul při tragické dopravní nehodě. Den nato jeho milovaný tým získal senzační titul v Premier League...

Žil pro fotbal, především pak pro Leicester City. "Liškám" vydržel fandit celé roky, které jeho oblíbenci trávili ve druhé lize. Když pak "jeho" tým minulou sezónu bojoval o záchranu, nenapadlo by ho, že o pár měsíců později bude sledovat, jak borci v modrých dresech ničí jednoho soupeře za druhým a míří za senzačním titulem.

 

A přece se tak stalo. O víkendu měl Leicester titul na dosah. v Manchesteru sice jen remizoval, k oslavám mu ale stačila ztráta Tottenhamu na Stamford Bridge. Chelsea skutečně doma s "Kohouty" uhrála bod a v týmu kolem Jamieho Vardyho mohly vypuknout velké oslavy.

Těch se ale bohužel Samuel nedožil. Když v neděli večer mířil na oslavu kamarádových narozenin, srazil jej řidič v kradeném automobilu. Pachatel z místa činu ujel, Sam bohužel svým zraněním na místě podlehl.

 

"Byl to dokonalý syn, vnuk a kamarád. Měl velký smysl pro humor," vzpomínají na Samuela jeho rodiče Scott a Tracie pro The Sun. Ti také prosí veřejnost, aby pomohla najít ty, kdo jsou zodpovědní za jeho smrt.

Ta si mladého Samuela, který by v těchto dnech oslavil osmnácté narozeniny, našla jen čtyřiadvacet hodin před tím, na co čekal celý život...

TN.cz