Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Publikováno 28. 11. 2017
fotbal nový kontrakt

Krmenčík zůstane v Plzni! Viktoria si ho pojistila do roku 2021

Michael Krmenčík
Zdroj: Profimedia

Fotbalový útočník Michael Krmenčík prodloužil smlouvu s Viktorií Plzeň. V aktuálně vedoucím týmu nejvyšší fotbalové soutěže bude čtyřiadvacetiletý fotbalista vázán až do roku 2021.

Krmenčík v této sezoně vstřelil už devět gólů a je tak nejlepším střelcem ligové soutěže. Dalších pět branek navíc reprezentační útočník přidal v evropských pohárech.

 

"Jsem šťastný, že jsme se domluvili a mohu svoji budoucnost spojit s klubem, který nosím v srdci. Věřím, že nás společně čekají velká vítězství," řekl Krmenčík pro klubový web.

 

Vedení Viktorie Plzeň je se službami svého odchovance nadmíru spokojeno."Michael patří momentálně k nejlepším českým útočníkům. Dokázal se prosadit nejen ve viktoriánském, ale i v reprezentačním dresu, což potvrzuje jeho kvality," uvedl generální manažer západočeského klubu Adolf Šádek.

 

O Krmenčíka byl podle médií zájem i v zahraniční a v létě  neuspěla ani pražská Slavia s údajnou nabídkou 80 milionů korun. "O Michaela je zájem v zahraničí, protože v české lize neexistuje klub, který by ho dokázal získat. Nakonec Viktoria je na prvním místě a v tuto chvíli nemá smysl, aby Michael odcházel do klubu, který se Plzni dívá na záda," prohlásil hráčův agent Dalibor Lacina.

 

Rodák z Kraslic dohromady v první lize zasáhl do 84 zápasů a zaznamenal 30 branek a 12 asistencí. Krmenčík také hostoval z Plzně v pražské Dukle a Ostravě.

mm TN.cz