Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Aktualizováno 19.5. 2017 12:41
Hokej Mistrovství světa

Kritika fanoušků po MS na adresu Čechů: Jandač ven, hráči do ČKD!

Smutní čeští fanoušci
Zdroj: Profimedia
Ilustrační foto

Česká hokejová reprezentace vedená trenérem Josefem Jandačem se ve středu definitivně rozloučila s mistrovstvím světa v Paříži. Ve čtvrtfinále podlehla Rusku 0:3. Je to tak pátý šampionát v řadě, na kterém Česko nezískalo žádný cenný kov. Ohlasy fanoušků na další nepříznivý výsledek tak nejsou pochopitelně vůbec pozitivní.

V posledních hodinách se nejvíce mluví o tom nejčerstvějším zmaru - o nepovedeném čtvrtfinále s Ruskem. "Nic proti, ale dnešní velice slaboučký výkon neměl parametry MS. Žádné nasazení, střelba, prostě nic. Příště to zabalte už ve skupině a bude klid," zněl jeden z komentářů v diskuzích.

 

 

Kritika mířila také na trenéra Josefa Jandače. "Jandač na to nemá, sorry. Máme hodně dobrý tým, to mě nikdo neříkejte, že ne. Když je trenér nezkušený, tak z toho nic nebude. Mám pocit, že je nedokázal motivovat a tým nebyl schopný se sehrát," píše se v dalším komentáři. 

 

"Zlatej Hlinka, to byl trenér s velkým "T". Ne jako tohle nezkušený mladý ucho, který umí jen měnit řady a dělat, že rozumí hokeji," komentují dál fanoušci.

 

 

Hokejoví nadšenci si uvědomují, že jsme na šampionátu na ty nejlepší zkrátka neměli. "Bohužel na takový mančaft, co mají Rusové, prostě nemáme. Jsme proti ním pomalí a neohrabaní. Rusové to odehráli v tréninkovém tempu. Pokud nedáme branku, nemůžeme vyhrát," zuří někteří na sociálních sítích."Nejenom Jandač na to nemá. Hráči jako Voráček, Plekanec by měli ukázat, proč hrají NHL. Za dob Československa by makali víc, jinak by šli makat do ČKD,"
reagují fanoušci na výkony některých hráčů.

TN.cz