Publikováno 11. 9. 2018
NHL Exhibiční zápasy

Krejčí nesmí do Číny: Zápasy v exotice neodehraje, nemá víza!

David Krejčí
Zdroj: Profimedia

Blíží se nová sezona NHL a týmy už se pomalu připravují na ostré souboje mezi mantinely. Vedení nejprestižnější soutěže světa opět zkouší propagovat hokej v zemích, kde ještě není tak rozšířený. I proto odehraje Boston a Calgary dva exhibiční zápasy v Číně. Bruins se ale budou muset obejít bez Davida Krejčího, který do asijské země nemůže odcestovat, jelikož má problém s vízem.

První zápas odehrají Bruins s Flames v čínském v Šen-čenu v sobotu 15. září. Vy toto exhibiční klání budete moci sledovat živě v 8:30 českého času na stanici Nova Sport 1. Odveta se bude konat 19. září v Pekingu a rovněž bude k vidění na televizních obrazovkách.

 

 

V akci budou i Češi. Za Calgary nastoupí útočník Michael Frolík. Na druhé straně – v sestavě Bostonu – nebude chybět David Pastrňák a šanci dostane také mladý obránce Jakub Zbořil.

 

Chybět však Bruins bude David Krejčí. Klub oznámil, že dvaatřicetiletý forward má problémy s udělením víza do Číny a tak zůstane v zámoří a to společně s dalšími oporami. Přípravu proti Calgary neabsolvuje ani třeba Zdeno Chára či Patrice Bergeron.

lju TN.cz