Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Publikováno 29. 7. 2017
novinka pravidla

Všichni ji mohli vidět nahou, teď se kráska vzteká: Vadí jim naše prsa!

Paige Spiranac
Zdroj: Instagram

I krásné a vnadné ženy to mají někdy v životě těžké. Nově to alespoň platí v golfu. LPGA, asocie, která má na starosti golfové turnaje v zámoří, totiž zavedla nová pravidla, co se týče dress codu. A ta se vůbec nelíbí jedné z nejhezčích hráček světových greenů.

O co jde? Už pár dní jde v platnosti regule LPGA, podle níž jsou pro golfistky zapovězeny tepláky, šortky, ale také výrazné výstřihy.
 

Jenže právě proti tomu poslednímu budou jistě protestovat nejen fanoušci tohoto sportovního odvětví, ale dokonce i samotné sportovkyně. Hodně nahlas se ozvala dokonce ta, jež je ve světě minimálně stejně jako díky svojí hře známá i zásluhou svých výrazných ženských křivek.

16

Galerie: Krásná golfistka Paige Spiranac

Zdroj: facebook.com

Paige Spiranac (golf)

Hodnocení:

 

Ty dokonce nedávno zlákaly i hackery, kteří objevili v jejím telefonu pikantní snímek obnažených ňader čtyřiadvacetileté Američanky a neváhali jej poslat na cestu internetem.

Paige Spiranacová
Zdroj: Twitter

Teď je ale hlubokým výstřihům konec a to se Paige vůbec nelíbí. "Co je to hluboký výstřih?" rozčilovala se blondýnka pro web Fortune. "Tenhle předpis byl nejspíš zaveden kvůli žlábku mezi ňadry," myslí si Paige s tím, že takové pravidlo upřednostňuje ženy s menším poprsím.

Přidává i srovnání s dalšími sporty. "V jiných profesionálních sportech se oblečení vyvinulo tak, aby splňovaly zvýšené fyzické nároky sportovců. Například tyčkařky často skákají ve sportovních podprsenkách a kalhotech umožňujících maximální pohyb. Aby mohli dosáhnout optimální úrovně, musí se být i golfisté schopni otáčet, natahovat a ohýbat. Často za extrémních povětrnostních podmínek a po dobu pěti, šesti hodin," vysvětluje.

Paige každopádně není jediná, kdo se proti pravidlům bouří. Podpořila ji například i Lexi Thompson, která si na svůj instagram dala fotografii golfového outfitu jako vystřiženého z osmnáctého století.

 

msl TN.cz