Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Aktualizováno 7.3. 2017 19:52
video neuvěřitelné selhání

Kousek od tragédie: Běžkyni v Ostravě trefila pětikilová koule!

Zdroj: facebook

Moc nechybělo a byla to obrovská tragédie. Na mistrovství republiky juniorů, které se konalo v Ostravě, došlo k neuvěřitelné události. Jednu z běžkyň finále na 400 metrů sestřelila koule z vrhačského sektoru!

Jihlavská závodnice Lucie Pertlíková měla za sebou úžasný šampionát a běh na 400 metrů měl zakončit její snažení. Dostala se do finále běhu na 60 metrů překážek a svou sílu pak měla ukázat hlavně na čtyřstovce. Ve finále běžela pro medaili...

 

Jenže pak se stalo něco, nad čím zůstává rozum stát. Zrovna ve chvíli, kdy běžkyně opouštěly předposlední zatáčku, se ve vrhačském sektoru objevil závodník, který nezvládl svůj pokus.

Status Atletiky Jihlava
Zdroj: facebook Status Atletiky Jihlava

Pětikilová koule vyletěla mimo síť a trefila závodnici na třetím místě. Naštěstí ne do hlavy...
 

"Rozběh na 400m běžený takticky na vítězství a postup. Ve finále pak skvěle takticky zvládnuté - seběh na 3. místě, uvolněná zatáčka a pak začátek stupňování - a pád po zásahu koulí. Takže můj dojem z MČR - zpackané mistrovství v podání pořadatele - tedy spíše vrchníka na kouli který nese zodpovědnost za sražení Lucky," tak komentuje facebookový profil Atletiky Jihlava incident, který se udál.Lucie Pertlíková snad bude v pořádku, každopádně selhání pořadatelů málem přišlo dráž, než jen na omluvu závodnici, která má nakonec ve výsledcích uvedeno DNF - neboli NEDOKONČILA.

Výsledková listina závodu
Zdroj: atletika.cz Výsledková listina závodu

ram TN.cz

Diskuze

Nejvíce hodnocené komentáře:

7.3. | 20:33 Lukáš Přibyl
0
Na těch závodech sem soutěžil,vyděl sem ten pád naživo,lámala si nad tím hlavu ...
7.3. | 20:58 sperma1
-6
hele to byla simpaticka fesanda ! hihi ! kdybych ji mel doma tak buch ji trefil ...
8.3. | 13:25 chlumovajasnena
0
Náhlasit nevhodný komentář
Lukáš Přibyl - Vaše čeština:-( Nad ní by si taky celá hala lámala hlavu.
7.3. | 20:58 sperma1
-6
Náhlasit nevhodný komentář
hele to byla simpaticka fesanda ! hihi ! kdybych ji mel doma tak buch ji trefil svoji sedmikilovou kouli a nastrikal bych do ni minimalne 200 mililitru spermatu...a byla hrozne mladounka :) mozna byla panna ! mnam ! :)
7.3. | 20:53 zacotomame
-1
Náhlasit nevhodný komentář
Na závěr se omlouvám za příspěvky nesouvisející s tématem.
7.3. | 20:52 zacotomame
-1
Náhlasit nevhodný komentář
Ale myslím, že ten, kdo by si od nich cokoli objednal, si za svou hloupost snad i zaslouží o své peníze přijít. Zde naplno plati: "za blbost se platí".
7.3. | 20:50 zacotomame
-1
Náhlasit nevhodný komentář
Velmi to připomíná praktiky "šmejdů". Dovedu si živě představit, jak dopadnou případní zájemci o tyto zázraky, když zjistí, že to nefunguje a chtějí zpět své peníze.
7.3. | 20:47 zacotomame
0
Náhlasit nevhodný komentář
Nechápu, proč tv nova dává prostor prokazatelně podvodným reklamám na různé patoky na vlasy, na růst svalů, na tříminutovou léčbu kolen a jiné nesmysly, navíc plné pravopisných chyb. Měla by se tím zabývat kriminálka. O podvodném jednání svědčí už i fakt, že k produktu nelze přidat žádný komentář.
7.3. | 20:33 Lukáš Přibyl
0
Náhlasit nevhodný komentář
Na těch závodech sem soutěžil,vyděl sem ten pád naživo,lámala si nad tím hlavu celá hala,jednoduše jak se tohle může stát na tak velké akci jako je MČR.Ale co nechápu je to proč to sem nova přidává až po dvou týdnech co se to stalo.