Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Aktualizováno 2.1. 2018 14:13
biatlon další zraněný

Koukalová stále mimo hru a do Oberhofu nejede ani Šlesingr!

Michal Šlesingr
Zdroj: Profimedia

Světový pohár v biatlonu bude od čtvrtka do neděle pokračovat v německém Oberhofu, ale český tým se stále musí obejít bez Gabriely Koukalové, kterou sužují zdravotní komplikace s lýtky. Kvůli bolavému kolenu se závodu nezúčastní ani Michal Šlesingr.

Do Německa odcestovalo celkem dvanáct českých závodníků. Ženy v čele s Veronikou Vítkovou, kterou doplňují Eva Puskarčíková, Markéta Davidová, Lucie Charvátová, Jessica Jislová a Veronika Zvařičová. Sestavu mužů tvoří Michal Krčmář, Ondřej Moravec, Tomáš Krupčík, Jaroslav Soukup, Adam Václavík a premiérově Ondřej Hošek.

 

 

Nejlepší česká biatlonistka Koukalová však kvůli bolavým lýtkům v sestavě stále chybí. V polovině ledna pak má oznámit, jestli pojede na olympiádu do Pchjongčchangu.

 

Zdravotní komplikace ale provází i dalšího českého reprezentanta Michala Šlesingra. Už před svátky nenastoupil do stíhačky v Grand Bornard a vynechá i závod v Oberhofu.

 

 

"Koleno vypadá v pořádku, ale na závodění to ještě není. Bude se s Michaelem Málkem připravovat v Novém Městě na Moravě," řekl šéftrenér reprezentace Ondřej Rybář na webu svazu. Do závodů by se měl Šlesingr vrátit příští týden v Ruhpoldingu.

 

mm TN.cz