Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Aktualizováno 7.4. 2018 16:35
Biatlon Definitivní konec?

Koukalová šokuje: Vynechá další sezonu a připouští i úplný konec!

Gabriela Koukalová
Zdroj: Profimedia

Nejlepší česká biatlonistka Gabriela Koukalová v rozhovoru pro Sport.cz potvrdila, že vynechá i příští biatlonovou sezonu. Navíc přiznala, že si už moc nedokáže představit návrat do vrcholového biatlonu. Definitivní konec však ještě oznámit nechce.

Gabriela Koukalová šokovala. Dnes potvrdila, že vynechá příští sezonu a to není všechno. "V tuhle chvíli si absolutně nedovedu představit, že bych se ještě někdy vrátila," řekla česká biatlonistka pro Sport.cz. "Zároveň to ale nechci ještě uzavírat. Třeba mi to bude za rok nebo za dva chybět. Tak se možná ještě vrátím. Teď na to ale chuť vůbec nemám," přiznala.

 

 

Koukalová naposledy závodila loni 19. března. Kvůli bolavým lýtkům nemohla od loňského léta naplno trénovat a v lednu oznámila, že nepojede na olympiádu do Koreje. Její případný návrat je tak momentálně v nedohlednu. Do toho se spekulovalo o špatných vztazích v české reprezentaci, ale to Koukalová popřela.

 

15

GALERIE: Gabriela Koukalová trpí vzácnou nemocí

Zdroj: Profimedia

Gabriela Koukalová

Hodnocení:

 

Osmadvacetiletá Koukalová je držitelkou dvou stříbrných medailí z olympiády v Soči 2014. K tomu má ve své sbírce dvě zlata, dvě stříbra a dva bronzy z mistrovství světa. V roce 2017 byla vyhlášena vítězkou ankety Sportovec roku.

lju TN.cz