Aktualizováno 27.8. 2018 09:32
fotbal francouzská liga

Koubkův zápas smůly! Přihrál na gól a pak dostal vlastence

Tomáš Koubek

Reprezentační gólman Tomáš Koubek si ve francouzské lize vybral pěkně smolný den. Zápas jeho Rennes na půdě Marseille skončil remízou 2:2 a oba góly byly pro Koubka hodně smolné.

Utkání zpočátku žádné velké příležitosti nenabídlo a to až do té doby, než Adil Rami sestřelil ve vápně Koubkova spoluhráče Sarra a Rennes šlo po následné penaltě do vedení.

O chvíli později ale český brankář chyboval při centru, Ocampos ale míč do branky nedostal. Těsně před pauzou se Rennes radovalo podruhé. Po kiksu Pelého se prosadil Sarr.

Po přestávce ale Marseille zabralo a mělo i štěstí, to Koubek zase hromadu smůly. Po nešťastném odrazu nejprve přihrál na gól Ocamposovi, který snížil na 1:2 a tím poločas hrůzy pro Rennes, neskončil. Ve 72. minutě překonal bezmocného Koubka Bensebaini, který si dal ukázkového vlastence. Přes povedený začátek tak Rennes nakonec přišlo o vítězství a remizovalo 2:2.