Aktualizováno 21.2. 2018 10:18
zoh 2018 stačí jeden pohled

Roztleskávačky se děsí jediného muže. Zkušenost má i Rosolová!

Rozleskávačky ze Severní Koreje a dvojník
Zdroj: Profimedia

Roztleskávačky ze Severní Koreje na olympiádě baví a šokují zároveň. Jejich synchronizované fandění může působit až děsivým dojmem, ale pravda je taková, že samy mají strach. V dějišti her se totiž pohybuje jeden muž, který jim působí pořádné starosti.

Organizovaná a hlavně početná skupina Severokorejek má na olympiádě poutat pozornost. "Kimova armáda", jak se dívkám, které sborově fandí sportovcům své země přezdívá, má ale na sportovních tribunách nepřítele.

 

 

Tím je dvojník Kim Čong-una, vůdce KLDR, který se v dějišti her pohybuje a vždy se vyskytne zrovna tam, kde by ho roztleskávačky nejméně chtěly, tedy u nich.

 

 

Dvojník tam sice neprovozuje žádnou protizákonnou neplechu, jenže dívky ve stejnokrojích jsou z jeho přítomnosti nervózní a bojí se, že zkazí svoji sestavu a v jejich rodné vlasti by pak mohly být potrestány.

 

14

GALERIE: Dvojník vůdce KLDR v dějišti olympijských her

Zdroj: Profimedia

Dvojník Kim Čong-una

Hodnocení:

 

To však pořadatelé moc dobře ví, takže jakmile se objeví, snaží se jeho rozptylování zarazit a odvézt ho pryč.

 

 

Přestože to zní neuvěřitelně, tak zkušenost s Kimovým dvojníkem má i česká atletka Denisa Rosolová. Ta si totiž během letní olympiády v Riu pořídila dokonce selfie s mužem, který jakoby z oka vypadl nejvyššímu vůdci Severní Koreje. Byl to stejný dvojník, který teď nahání strach roztleskávačkám, nebo se jednalo o někoho jiného?

mm TN.cz