Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Publikováno 11. 3. 2018
Ze soukromí Tajemství lásky

Kopřivová přiznala, v čem si s Jágrem rozumí. Mluvila i o dětech

Veronika Kopřivová a Jaromír Jágr
Zdroj: Instagram
Veronika Kopřivová a Jaromír Jágr

Letos v únoru oslavili Jaromír Jágr a Veronika Kopřivová dvouleté výročí jejich vztahu. I přes to, že je pracovní povinnosti často rozdělily, jsou spolu stále a šťastní. Kopřivová teď prozradila, v čem si s Jágrem tolik rozumí.

Už mnohokrát se spekulovalo o tom, jestli se Jágr s Kopřivovou už dávno nerozešli. Byly časy, kdy o nich nic moc na veřejnost neprosakovalo, ale vždy se ukázalo, že je tento pár spolu a šťastný. Jen si pečlivě chrání své soukromí. „Mám hrozně ráda esoteriku, ne každý věří na vyšší síly, energie, sebelásku…,“ řekla Kopřivová pro VIP Sport.

 

Jaromír Jágr je šestačtyřicetiletý muž, který dozrává jako víno. Když se z Calgary vrátil do Kladna, na tiskové konferenci možná mnohé překvapil. „Zajímá mě vesmír, ale nikdy jsem neměl čas ho nějak víc studovat. Dokonce jsem chtěl chodit na přednášky, které se tohoto tématu týkají,“ přiznal. A právě to může slavnou osmašedesátku s Veronikou tolik spojovat.

 

 

Jágr Kopřivovou prý mnohé naučil a bylo to tak i naopak. „Díky němu jsem daleko trpělivější,“ uvedla hokejistova přítelkyně a dodává ještě jednu věc, kterou ji partner naučil: „Jaromír mi vždycky říká, že v podstatě každý člověk má svou vlastní pravdu,“ s tím, že se naučila být více moudrá.

 

A když by měl někdy pár děti, bude jim chtít Veronika předat poznatky, které o hokeji od Jágra získala. „Jaromír mi hokej vysvětluje z různých pohledů, i proto, abych to pak třeba mohla předat nějakému potomkovi,“ dodala. Dočkáme se tak malých Jágrů?

lju TN.cz