Publikováno 10. 8. 2017
Slavný pár Instastory

Kopřivová ohrozila Jágra v autě! Pak si udobřovala fanoušky Brna

Jaromír Jágr
Zdroj: Profimedia / instagram

Jen co se vrátil Jaromír Jágr ze zámoří a Veronika Kopřivová z Ibizy, už se plní sociální sítě jejich společnými fotkami. Včera si slavný pár vyjel do Brna, kde se Jágr účastnil rozlučky s kariérou Martina Havláta. Kopřivová pak celý výlet dokumentovala. Jedno z videí však bylo natočeno i z jízdy za volantem a slavná osmašedesátka mohla být rázem v ohrožení. Není to tak dlouho, co na tento nešvar doplatily dívky z Mostecka.

Mladé dívky z Mostecka se natáčely v přímém přenosu na sociální síť, přičemž ve vysoké rychlosti havarovaly. Řidička tehdy přišla o život. Stalo se to na začátku července. A jakoby to pro Veroniku Kopřivovou nebylo dost velké varování. To, že mobil za volant nepatří, to je jedno z hlavních pravidel pro řidiče.

 

 

Svou nepozorností mohla ohrozit i zdraví slavné osmašedesátky. Jágr totiž seděl na sedadle spolujezdce, když Kopřivová jela s mobilem v ruce po dálnici (byť malou rychlostí v koloně). "Dělej, rozcvičuj se, dneska hrajete proti Brnu. To jsou ti, co vyhráli tu ligu, ne," křičela na pospávajícího Jágra jeho partnerka.

 

Jaromír Jágr a Veronika Kopřivová na cestě do Brna
Zdroj: Instagram Jaromír Jágr a Veronika Kopřivová na cestě do Brna

 

No, naštěstí pár do Brna dojel v pořádku a Jágr se rozlučky Martina Havláta zúčastnil. Dokonce se bavil i s novináři. "Zápasy jsem nikdy neřešil. Je pravda, že když jsem se vrátil, tak jsem si říkal, že bych moc rád udělal 2000 bodů, ale to je hrozně daleko. Na druhou stranu jsem ale taky nečekal, že bude tak těžké sehnat práci v NHL," přiznal.

 

 

Veronika si pak udobřila i Brno, kterému se s Jágrem poté, co získalo titul, posmívala v jednom ze svých videí. Jak to tehdy vypadalo se můžete podívat v článku zde:

 

 

Jenže teď Veronika Kopřivová zažila atmosféru plné brněnské arény na vlastní kůži. Místním fanouškům smekla. "Nezažila jsem lepší fanoušky. Kam se hrabe Florida! Brňáci, jste super," napsala k jedné fotce na svém Instastory. "Nejlepší atmosféra, kterou jsem zažila," pokračovala.

 

Veronika Kopřivová
Zdroj: Instagram Veronika Kopřivová

 

"Brno si zasloužilo vyhrát extraligu hlavně kvůli fanouškům, které tady má. Doufám, že to takhle je každý zápas, to jsem nezažila ani v Americe," dodala spokojená Kopřivová. 

TN.cz