Publikováno 13. 11. 2017
NHL Přítelkyně 68

Veronika Kopřivová uletěla Jágrovi do tepla: Takhle to vysvětlila!

Veronika Kopřivová a Jaromír Jágr
Zdroj: Profimedia
Veronika Kopřivová a Jaromír Jágr

Přítelkyně Jaromíra Jágra Veronika Kopřivová odletěla z Calgary. Informovala o tom na svém Instagramu. Napsala, že důvodem je mentální úklid, zábava a relax. Neuvedla však, kam se vydala.

Na Floridě byla Veronika spokojená, do Calgary se jí už tak nechtělo. Přeci jen, být u moře nebo se brodit ve sněhu, to je rozdíl. V chladném kanadském městě vydržela Kopřivová jen dva týdny. Teď ovšem opouští místo, kde její přítel Jaromír Jágr v letošní sezoně hraje.

 

 

Často Veronika Kopřivová zveřejňovala na sociálních sítích příspěvky, na kterých bylo vidět, jaké je počasí v Calgary. „Dneska máme teplo, je pouze 0 stupňů,“ napsala ironicky. „Neuvěřitelné skoky. Jeden den je -15 a další +5,“ pokračovala v komentáři u jedné své fotky.

 

Na těch dalších monitorovala svůj odlet z města v provincii Alberta. „Hola, hola práce a mentální úklid volá. A samozřejmě i zábava a relax. To je taky součástí mentálního úklidu,“ uvedla k fotce, na které je pas a letenka. Na té však není vidět finální destinace, ve které už Kopřivová je. „Calgary, see you soon,“ dodala (v překladu to znamená – Brzy na viděnou Calgary).

 

Instagram Veroniky Kopřivové
Zdroj: Instagram Instagram Veroniky Kopřivové

 

Nic víc za tím však zřejmě nehledejme. Jde asi opravdu jen o to, že si chce Veronika Kopřivová na chvíli od svého přítele Jaromíra Jágra oddychnout. Toho navíc čeká šest zápasů mimo domácí arénu a tedy i mimo Calgary. Už ve 3:00 po půlnoci můžete sledovat jeho na dlouho poslední domácí utkání, kdy Flames hostí St. Louis (živě na stanici Nova Sport 2).

lju TN.cz