Fotbal Nadějný výsledek

Konečně úspěch v Lize mistrů! Slávistky jsou blízko postupu

Slavia se raduje z výhry 3:0
Zdroj: facebook

Co se nepodařilo sparťankám, povedlo se slávistkám. Ty vstoupily do Ligy mistryň výborně a z Litvy si odvezly nadějnou výhru 3:0. Díky gólům, které padaly až v závěru utkání mají tak Češky postup na dosah.

V první polovině tahaly sešívané fotbalistky za kratší konec a díky brankářce Votíkové a dobře postavené brankové konstrukci šly do kabin za nerozhodného stavu. Slavia se dostala do vedení v 63. minutě, kdy se z voleje prosadila Dubcová.

V poslední desetiminutovce se pak proslavila Tereza Szewieczková, která v rozmezí osmi minut překonala domácí brankářku dvakrát a zařídila, že mají fotbalistky z pražského Edenu velmi dobře nakročeno do osmifinále.

V opačné pozici jsou hráčky Sparty, které padly už ve středu na půdě Ajaxu Amsterdam 2:0. Odvetné utkání odehraje Slavia doma 27. září.