Reklama
Reklama

Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Aktualizováno 16.6. 2014 14:26
GALERIE ZÁSADNÍ ZMĚNA

KONEČNĚ! Schumacher se probudil z kómatu a opustil nemocnici, hlásí jeho rodina

Michael Schumacher
Zdroj: isifa.com
Michael Schumacher

Miliony fanoušků jásají a radují se z fantastické zprávy. Legenda Formule 1 Michael Schumacher opustila nemocnici. Už prý není v kómatu, informovala jeho rodina.

Německé fotbalisty čeká úvodní zápas na fotbalovém MS, ale to dnes nebude hlavní téma. Tím bude obrovský zvrat ve zdravotním stavu sedminásobného šampiona formule 1 Michaela Schumacher. Legenda se po téměř půl roce probudila z kómatu.

Reklama

 

110

GALERIE: Michael Schumacher se zranil při lyžování

Zdroj: isifa.com

Lékaři hovoří o kritickém stavu Michaela Schumachera

Hodnocení:

 

"Michael opustil univerzitní kliniku v Grenoblu, aby mohl pokračovat v dlouhé rehabilitační fázi. Už není v kómatu," uvedla Kehmová v oficiálním prohlášení.

 


 Další podrobnosti o jeho aktuálním zdravotním stavu neprozradila, neupřesnila ani, kde bude další léčba probíhat. "Do budoucna žádáme o pochopení, že jeho další rehabilitace bude probíhat stranou veřejnosti," dodala manažerka.
 

Sedminásobný mistr světa formule 1 se zranil 29. prosince 2013 při pádu na lyžích v Méribelu. Po nárazu do kamene utrpěl těžký úraz hlavy s poraněním mozku. V nemocnici v Grenoblu podstoupil dvě operaci a od počátku byl udržován v umělém spánku.
 


Od konce ledna ho začali lékaři z kómatu probouzet, až počátkem dubna ale Kehmová potvrdila, že je tato fáze úspěšná a Schumacher "vykazuje známky probouzení a vědomí." Další oficiální informace o jeho zdravotním stavu až dosud rodina nezveřejnila.

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

Michael Schumacher opustil nemocnici, v komatu byl pět a půl měsíce. Co bude dál?

Krásná dcera Odpadlíka Lamase potratila a upadla do bezvědomí!

Alexej Pyško o synovi v kómatu: Je zázrak, že tu s námi ještě je!

TN.cz
Reklama

 

Reklama