Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Publikováno 8. 11. 2017
fotbal PŘEŽIJE ZIMU?

Konec Šilhavého? Bookmakeři mu věří méně než Stramaccionimu

Ještě před pár týdny byl fotbalovým mužem na odstřel hlavně trenér Sparty Andrea Strammaccioni, nyní se však role začínají obracet. Pomyslného Černého Petra teď v rukou drží jeho kolega z konkurenční Slavie Jaroslav Šilhavý, jenž je podle sázkových kanceláří horkým kandidátem na vyhazov z funkce.

Jsou to ale paradoxy! Prakticky od začátku sezony je terčem oprávněné kritiky italský švihák na lavičce Sparty Andrea Stramaccioni, který ze svých kouzel zatím neukázal vůbec nic.

Nepostoupil do Evropské ligy a v české nejvyšší soutěži prohrál na Slavii, v Plzni i na půdě posledního Brna. K tomu zaknihoval čtyři remízy a v tabulce je jeho tým po 13 kolech až pátý s odstupem hrozivých 17 bodů na první Plzeň! Sparta už navíc vypadla i z českého poháru, kde po penaltách doma nestačila na Baník.Každý český trenér by po takových blamážích byl z Letné už dávno venku, Stramaccioni však nikoliv. I nadále se totiž těší bezmezné důvěře majitele klubu Daniela Křetínského, který ho trochu bláznivě drží stále ve funkci.

Proto jsou kurzy na to, že mužstvo povede i v prvním jarním kole, hodně vyrovnané. Sázková kancelář Tipsport tomu věří v kurzu 1,75, na jeho odvolání do konce zimy je pak kurz lehce vyšší, konkrétně 1,90.

Kurzy na odvolání Stramaccioniho
Zdroj: Tipsport


To samy o sobě nejsou kdovíjaké vyhlídky, ale co by za ně jeho slávistický protějšek Jaroslav Šilhavý momentálně dal! I když byl ještě nedávno vynášen do nebes za to, že s červeno-bílou družinou neprohrál v lize rekordních 36 zápasů, teď je pod největší palbou od příchodu na lavičku Slavie.

Mohou za to především porážky s Libercem a v Plzni, po kterých je odstup Pražanů na Viktorii už 14 bodů. "Gratuluji k Plzni k titulu!" pronesl dokonce šéf Slavie Jaroslav Tvrdík, čímž jen přiživil spekulace o Šilhavého konci. Navíc když je Slavia blízko příchodu sportovního ředitele Jana Nezmara, jenž by si z Liberce rád přivedl trenéra Jindřicha Trpišovského...

Kurzy na odvolání Šilhavého
Zdroj: Tipsport


Na to, že se tak Šilhavý nedožije jara, je vypsán kurz  jen1,45! Na jeho setrvání ve funkci si naopak můžete vsadit v hodně zajímavém kurzu 2,6. Že ho nahradí již zmíněný Trpišovský, pak bookmakeři ohodnotili kurzem 2

fre TN.cz