Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Publikováno 20. 3. 2017
audio konec tajemství

Konec ikony oktagonu? Šéf UFC mluvil o návratu Rondy Rousey

Ronda Rousey v posledním utkání s Amandou Nunes
Zdroj: Profimedia
Ronda Rousey v posledním utkání s Amandou Nunes

Uvidí fanoušci UFC ještě někdy v akci ikonu Rondu Rousey? Tajemství možná odhalil šéf celého kolotoče Dana White. Podle jeho slov se dlouho neporažená bojovnice po dvou debaklech už v oktagonu neukáže.

Hlas Dany Whiteho se objevil na jedné z youtubových nahrávek v pondělí 20. března. "Mluvil jsem s Rondou Rousey. A výsledek je takový, že ona s bojem v oktagonu končí," prozradil šéf UFC.

 


Ronda Rousey byla dlouho považována za neporazitelnou bojovnici. Bývalá americká olympionička v judu a bronzová medailistka z Pekingu se vydala do světa ultimátních zápasů v roce 2011 a většina jejich vítězných zápasů končila v prvním kole. Vydělala před 6 milionů dolarů, ale v listopadu 2015 přišla první velká rána.


Při klání UFC 193 v Melbourne jí zničila v duelu dvou neporažených Holly Holmová. Rok poté pak přišla druhá drtivá v Las Vegas prohra s Amandou Nunesovou už po 48 sekundách. 


Ronda se po této prohře už k návratu do oktagonu nevyjadřovala, ale aktivně se podílela na natáčení šou Blindspot. Zpráva od Dany Whiteho je tak první konkrétní informací ohledně její budoucnosti v UFC.

ram TN.cz