Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Aktualizováno 26.7. 2017 19:26
box to není poprvé

Končí Fury (zase) kariéru? Fanouškům poslal tenhle vzkaz!

Tyson Fury
Zdroj: Profimedia

Těšili jste se na to, že se v jednom ringu proti sobě postaví Tyson Fury a Anthony Joshua? Tak si budete muset nechat zajít chuť. Alespoň tomu nasvědčuje vzkaz Furyho, který adresoval svým fanouškům na sociálních sítích.

Jasně, Furyho konce kariéry je nutné brát s rezervou. Už loni v říjnu jeden takový avizoval, o pár měsíců později ale už se cítil na  souboj s Anthonym Joshuou, přemožitelem Vladimira Klička.
 

Poté, co ve vyprodaném Wembley poslal k zemi ukrajinského siláka, poslal ihned výzvu dalšímu soupeři. "Tysone Fury, kde jsi? Tohle jsi chtěl vidět? Vím, že se chceš vrátit, tak máš šanci!“ vzkázal.
 

A Fury nelenil a hozenou rukavici zvedl. A to klasicky po svém. "Výzva přijata. Ukážeme světu největší boj za posledních 500 let. Pohraju si s tebou. Jsi snem každého boxera," poslal jasný vzkaz prostřednictvím sociální sítě Joshuovi.
 

Jenže uběhlo pár měsíců a z Furyho činnosti na internetu se zdá, že se žádný duel konat nebude. "Byl to požehnaný život a kariéra, kdy jsem dosáhl v boxu toho nejvyššího. Byla to epická cesta. Děkuji všem fanouškům, kteří mě podporovali a věřili mi na mé cestě. Doufám, že jste si to užili tolik jako já. Konec." poděkoval fanouškům.

Končí Tyson Fury kariéru?
Zdroj: Instagram Vzkaz Tysona Furyho

I kdyby to tentokrát myslel Fury opravdu vážně, o velké boxerské souboje fanoušci nepřijdou. Už koncem srpna se střetnou Floyd Mayweather a Conor McGregor, v listopadu pak bude mezi provazy znovu stát i Anthony Joshua, který si mezitím domluvil odvetu s Kličkem.

TN.cz