Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Aktualizováno 24.6. 2016 17:29
zápas roku to snad ne?!

KOMPLIKACE: Fury se ošklivě zranil a nemůže zápasit s Kličkem!

Tyson Fury
Zdroj: Twitter

To je tedy šok! Nejočekávanější boxerská událost roku, která se měla konat 9. července v Manchester Areně je odložena! Důvodem je zranění obhájce titulu v těžké váze Tysona Furyho. Vyzyvatel Vladimir Kličko si tak musí na odvetu ještě nějakou dobu počkat.

Fury se zodpovědně připravoval na souboj s Kličkem. Aby také ne, když na poslední tiskové konferenci předvedl, jaký mu narostl pupek!

 

 

Proto není divu, že potřeboval nějaké to kilo shodit a tak si chodil pravidelně běhat v národním parku Lake District, kde se na souboj připravoval.

 

Jenže padla kosa na kámen a Fury si při běhu ošklivě podvrtnul kotník a komplikace byla na světě. Podle fotek to vypadá, že si tenhle urostlý chlapík rozhodně nevymýšlí a svým fanouškům poslal na instagramu i vzkaz.

 

Tyson Fury
Zdroj: Twitter

 

"Hej lidi, mám pro vás trošku špatné zprávy. Zhruba před 10 dny jsem si šel zaběhat a zvrtnul jsem si kotník. Byl jsem v nemocnici a rentgen ukázal, že to není zlomené, ale naštěstí jen vymknuté a ze hry bohužel budu zhruba 6 až 7 týdnů," vzkázal světu sedmadvacetiletý boxer.

 

No, a je to...

mm TN.cz