Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Publikováno 18. 8. 2018
fotbal Nenechte si ujít!

Skolí Neymar Guingamp? Sledujte dnes na Nova Sport 2!

Neymar
Zdroj: Profimedia
Neymar

Boj kočky s myší! Takový vývoj zápasu se dá očekávat od střetnutí střetnutí Guingampu s PSG, které má v sestavě i hvězdného Brazilce Neymara. Kolik dá asi gólů? Odpověď najdete dnes od 17:00 v přímém přenosu na Nova Sport 2.

V sobotu pokračuje druhé kolo francouzské Ligue 1, které pro vás exkluzivně vysíláme. Včera jste tak mohli sledovat šokující porážku Lyonu na půdě Remeše a všichni jsou nyní zvědaví, zda se podobně překvapivý výsledek nezrodí i dnes.

Před utkáním tomu ale nic nenasvědčuje. Vždyť v prvním kole smetlo favorizované PSG 3:0 Cannes, zatímco Giungamp utrpěl porážku 1:2 na hřišti St. Etienne. Navíc kvalita i hodnota obou kádrů je samozřejmě neporovnatelná.
 


A vůbec nevadí, že dnes bude v dresu hostů chybět jihoamerický zabiják Edinson Cavani. O ofenzivní nájezdy se totiž postará sám Neymar, který před týdnem skóroval už po deseti minutách.

Jak to bude tentokrát? Sledujte náš přenos od 17:00 na kanále Nova Sport 2. O tři hodiny později pak na stejné stanici začíná utkání Rennes - Angers, kde se v bráně domácích ukáže Čech Tomáš Koubek. 

fre TN.cz