Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Publikováno 10. 3. 2017

Noc Bojovníků 2: Kdo bude na galavečeru bojových sportů v Dobříši?

Noc bojovníků Dobříš
Zdroj: TN.cz

Přesně za měsíc vypukne v Dobříši další galavečer s názvem Noc bojovníku Dobříš 2, na které například uvidíme Luboše Raušera, Václava Pejsara, Bernarda Plavce, Jakuba Stelšovského, Josefa Veselého, Jana Chrousta, Honzu Kačera, nebo Ondřeje Skalníka, který na chvíli odloží malé rukavice a půjde zápas v pravidlech K1.

„Na Noci Bojovníků 2 8. 4. 2017 ve sportovní hale na Dobříši se představí v hlavním zápase v těžké váze z Hanuman Gymu Praha mistr světa, evropský šampión Luboš Raušer, který je tak trošku v domácím prostředí a jsem rád, že ho diváci mohou vidět právě u nás. Jeho soupeřem bude z Polska Michal Blawdziewicz. Dále uvidíme šampiona CMTA, YoungBlood, Wako dobříšáka z X Gymu Jana „Kačera“ Holce, který předvádí velmi technické a atraktivní zápasy,“ upřesňuje hlavní organizátor galavečera, Alexandr Chocholouš.

Noc bojovníků Dobříš II
Zdroj: TN.cz

„Z Boxing Clubu Dobříš zde bude matador a zakladatel Boxing Clubu Dobříš Josef Veselý, Lukáš Burda, dále vítěz Czech open K-1, vice mistr ČR K-1, mistr ČR lowkick a pátý na MS v K-1 Jan Krajíček, který se vrací po čtyřech letech na scénu, mistr ČR v muay thai z X Gym Praha Bernard Plavec, který se představí podle plných pravidel muay thai a Tomáš Kučák z X Gymu,“ dodává Chocholouš.

Noc 2

Stejně jako minulý ročník, i letos je partnerem galavečera Nova Sport 2, a tak se všichni milovníci bojových sportů mohou znovu těšit na záznam, který bude odvysílán následující týden.

Prohlédněte si spot ke galavečeru. Více informací ZDE.

TN.cz