Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Aktualizováno 24.9. 2016 10:24
nhl zůstane svůj

Všechno je o dietě, provokoval Jágr! Pak se zakousnul do koblihy

Jaromír Jágr
Zdroj: Twitter
Jaromír Jágr

Někdo bojuje o místo a musí dokazovat, že na ligu snů má. Každý přebytečný gram tuku je vidět. A někdo to může mít na háku a ještě vtipkovat. Jaromír Jágr přišel na první tiskovku s novináři s koblihou v ruce, kterou pak ještě provokativně položil vedle mikrofonu.

Panthers zahájili přípravu na novou sezonu, proběhlo focení v nových dresech a samozřejmě nadešel čas i na první rozhovory. S novináři si tedy přišel popovídat i Jaromír Jágr. A překvapil i tentokrát. Energii doháněl s koblihou v ruce, měl chuť na sladké.

"Všechno je o dietě," prohlásil pak s úsměvem.


Čtyřiačtyřicetiletý veterán nastupuje do své 23. sezony. Letos pro něj bude zase jiná. Už od prvních dnů o něj bude pečovat přítelkyně Veronika. Jágr si pochvaloval, jak hodně změnila jeho stravovací návyky. Zdá se tady, že nebude mít problémy s tím, že by tloustnul.


Novináři sami psali, že Jágr vypadá štíhlejší, než býval a stejně jako na začátku kariéry mu na zádech zřejmě budou vlát vlasy. Přes léto je neostříhal.


A že mu po konci sezony bude už 45 let? Prý to nevadí. "Pokud bych tu nechtěl být, tak tu nejsem. Je hodně těžké, nedělat nic, pokud vás to zrovna nenaplňuje. Jít do práce a být v ní nešťastný, to není žádné řešení pro nikoho," sdělil Jágr. Vypadá to tedy, že bez hokeje si zatím život opravdu nedovede představit.

ram TN.cz