Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Aktualizováno 30.4. 2017 11:02
slovo chlapa zápas snů

Tohle není konec! Chci odvetu, mám ji ve smlouvě, tvrdí Kličko

Vladimir Kličko
Zdroj: Profimedia
Vladimir Kličko

Vladimir Kličko prohrál, ale bitvu snů ve Wembley si užil. A pokud si někdo myslel, že to byl jeho poslední zápas v ringu, je na omylu. Ukrajinský boxer má chuť dál a ihned po prohře s Joshuou vyhlásil, že chce odvetu!

Ten zápas byl fantastický, Kličko vzdoroval o 13 let mladšímu rivalovi dlouhých 11 kol a chvílemi měl i navrch. Pak ale přišla sprcha ran a ukrajinský bijec šel k zemi. Brzy na to pak rozhodčí zápas ukončil technickým K.O.

Jenže zdá se, že tenhle boj ještě neskončil. „Gratuluji Anthonymu, Také byl na zemi, ale vstal, bránil se a nakonec mě přemohl a získal tituly,“ vysekl poklonu rivalovi.

Joshua vs. Kličko
Zdroj: Twitter Joshua vs. Kličko

Ale hned dodal, že touží po odvetě. „Máme jí ve smlouvě a mě to rozhodně zajímá,“ řekl Kličko.

Kličko byl blízko k vítězství v šestém kole, kdy poslal Joshuu na zem a ten poprvé v kariéře začil počítání. Jenže víc Ukrajinec nepřidal. „Musím analyzovat, co se sakra stalo. Kéž bych dnes mohl zvednout ruku,“ litoval.

ram TN.cz

Diskuze

30.4. | 11:39 Roman Skala
6
Náhlasit nevhodný komentář
Pod článkem Zahalovat by se měly všechny ženy! Van der Bellen děsí Evropu zmizela několikastránková diskuze. Je to jen tento týden opakované pohrdání čtenáři, kterým tento páchnoucí plátek maže texty.