Publikováno 15. 10. 2018
teorie šampiona řekl, co si myslí

Khabib šokuje: McGregorův útok na autobus naplánovala UFC!

Khabib Nurmagomedov
Zdroj: profimedia.cz

Nejsledovanější souboj v UFC posledních let mezi Khabibem Nurmagomedovem a Conorem McGregorem je sice minulostí, ale téma je stále živé. Šampion Khabib teď přišel s teorií, že McGregorův dubnový útok na jeho autobus byla dopředu naplánovaná akce, ve které mělo prsty i vedení UFC!

Když v dubnu letošního roku zaútočil McGregor se svými kumpány v New Yorku na autobus, který převážel zápasníky včetně Khabiba, všichni si mysleli, že se totálně pomátl. Conora tohle běsnění stálo v přepočtu přes milion korun a navíc musel zaplatit i škodu, kterou způsobil. Vyšel z toho ale ještě relativně dobře, protože v krajním případě mohl jít sedět až na 7 let!
 


 

Zanedlouho pak UFC odkryla kartu galavečera s číslem 229, kde byl, světe div se, hlavním tahákem souboj o titul v lehké váze mezi Khabibem a Conorem. Jak řežba dopadla, není asi potřeba připomínat.

Ruský bijec teď ale přišel z teorií, že útok na jeho autobus možná UFC společně s McGregorem celý zinscenovala!

14

GALERIE: Khabib Nurmagomedov vyhrožuje UFC, že skončí

Zdroj: profimedia.cz

Khabib Nurmagomedov

Hodnocení:

"Podle mého názoru mám dojem, že celý incident byl s pomocí UFC naplánovaný. Nemohu je přímo obvinit, ale jsem si tím tak na 70% jistý. Chtěl jsem z autobusu vystoupit, všichni to věděli. Vše se pak odehrálo za pouhou minutu, maximálně dvě. Najednou tam byl (McGregor), s jeho týmem a kamerami. Barclays Centre je obrovská aréna pro 20 tisíc lidí a oni hned věděli, kde právě jsme. Jak to mohli vědět? Jak se tam mohlo najednou dostat dvacet, nebo třicet lidí? Ale no tak...". řekl v rozhovoru s novináři a pokračoval.

"Conor tam ten den, kdy se ta akce v New Yorku konala, neměl vůbec, co dělat a najednou je tam s celou partou ve výtahu a jedou tam, kde máme autobus? Já jsem sice zápasník, ale nejsem nevzdělaný. Můj mozek i po 15 letech zápasení funguje docela dobře a ikdyž jsem schytal hodně ran do hlavy, pořád mi to myslí," zakončil svoji úvahu Khabib.

mm TN.cz