Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Aktualizováno 18.4. 2017 18:07
profil kámoš jako hrom

Kdo je tajemný Meišner, se kterým se fotbalisté radili o drogách?

Vítězslav Meišner
Zdroj: Instagram
Vítězslav Meišner

Jsou to fotbaloví mistři. A tak není divu, že se na ně lepí kdovíjaká pochybná existence. Fotbalisté Viktorie Plzeň teď asi litují známosti s Vítězslavem Meišnerem. Co je tenhle chlap vůbec zač a kde se vzal?

Neměl to rozehrané špatně, zkusil poker a docela mu to šlo. Podle zdrojů webu pokerman.cz české kotlině vydělal 609 tisíc korun, v roce hrál třikrát finále České pokerové tour. Na dalších kláních pak podle dostupných statistik mohl bral přes 72 tisíc dolarů, tedy necelé 2 miliony korun.

Vítězslav Meišner
Zdroj: Instagram Vítězslav Meišner

Luxus, ve kterém si Meišner tak rád užíval, a který tak rád dával na odiv na svém instagramovém účtu, byl však zřejmě příliš na to, aby stačily příjmy z pokeru. Zvlášť také proto, že jeho kariéra skončila v roce 2014. Jenže fotky s drahým šampaňským, pózování s nablýskanými auty, snímky z luxusní dovolené a zase a znovu kasina přibývaly.


Bylo zřejmé, že velké výdaje udělaly z prominentního mladíka někoho, komu začaly docházet peníze. Připočteme-li k tomu kamarádství a snad i vztah se známými modelkami jako je Dominika Meszárosová nebo Julie Zugarová, nabízí se otázka, kde bral Meišner peníze.

Julie Zugarová a Vlastimil Meišner
Zdroj: Instagram Julie Zugarová a Vlastimil Meišner

No a Meišner byl zase dobrý kamarád Ondřeje Vaňka a když bylo potřeba půjčit peníze, dokázal si říct o půl milionu třeba Janu Kopicovi.

Meišner u motocyklu Ondřeje Vaňka
Zdroj: Instagram Meišner u motocyklu Ondřeje Vaňka

Bohužel pro fotbalovou Plzeň a i pro samotné reprezentanty našla policie podle reportáže Radiožurnálu u Meišnera půl kilogramu kokainu a má svědectví o prodeji 8000 tablet drogy extáze a má k dispozici telefonní rozhovor Vaňka s dealerem.

Ondřej Vaněk
Zdroj: Instagram Ondřej Vaněk

Ač Ondřej Vaněk vše popírá a věří mu i v Rusku, toto spojení je prostě obrovský průšvih. Zahraniční angažmá si sice vykopal, ale do reprezentace si cestu zřejmě zavřel. A už tak problémové Plzni, která musí trpět avantýry David Limberského nebo nafilmované penalty přidal díky bývalému pokerovému hráči a dnes drogovému dealerovi Meišnerovi další smutný škraloup.

ram TN.cz