Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Publikováno 15. 12. 2017
fotbal další zájemce

Kadeřábek do Premier League? Po Juventusu se ozvali i z Anglie!

Pavel Kadeřábek
Zdroj: Profimedia

Dalšího zájemce má bývalý sparťanský obránce Pavel Kadeřábek. Po italském Juventusu krouží okolo českého reprezentanta i anglický celek Leicester City.

Leicester, který v sezóně 2015/2016 zaskočil všechny velikány Premier League a získal mistrovský titul, nabízí za Kadeřábka 5 miliónů liber (cca 150 miliónů korun).

 

Avšak zřejmě takto „směšnou“ částku Hoffenheim odmítne, jelikož německý klub navýšil Kadeřábkovu výstupní klauzuli na 18 miliónů liber. S touto informací přišly italské weby, které se zaměřují na přestupy.

 


Pravý obránce přišel do Německa z pražské Sparty před dvěma lety za cca 4 miliony eur. Za tu dobu se Kadeřábek vypracoval v Hoffenheimu v důležitou postavu svého mužstva a pravidelně nastupuje v základní sestavě a podává výborné výkony, které nenechaly na sebe dlouho čekat.

 

Před čtrnácti dny se začal o českého talentovaného obránce zajímat Juventus v čele s Pavlem Nedvědem a nyní se do boje o český klenot ke „Staré dámě“ připojil i Leicester City, který nabízí 5 milionů liber. Pokud by však Lišky chtěli Kadeřábka získat, museli by si zřejmě připlatit o pár milionů liber víc.
 

pka TN.cz