Zranění To bude vážné

Každý kotník šel na druhou stranu! Ošklivé zranění Coutinha VIDEO

Philippe Coutinho a jeho zranění kotníku
Zdroj: Profimedia / Youtube

Záložník Liverpoolu Philippe Coutinho nebude rád vzpomínat na zápas se Sunderlandem. Brazilec se snažil v pokutovém území přihrávat, ale noha i s míčem se mu zastavila o Didiera N'Donga. Oba jeho kotníky šly v jeden moment na jinou stranu. Po děsivém střetu zůstal Coutinho jen ležet.

Philippe Coutinho se nemohl vůbec zvednout. Na pomoc mu museli přispěchat až doktoři s nosítky. Noha mu byla okamžitě zafixována a záložník jel ze stadionu rovnou do nemocnice. Podle trenéra Liverpoolu Jürgena Kloppa to s jedním z jeho svěřenců nevypadá dobře a bude teď delší dobu chybět.

Poraněný Philippe Coutinho odstoupil z utkání už ve 34. minutě. Nahradil ho Belgičan Origi. Do konce první poločasu žádná branka nepadla, ale Coutinha může alespoň těšit, že Liverpool nakonec vyhrál nad Sunderlandem 2:0.