nova sport noc v nhl

Kaše se probudil! Vstřelil první gól v play off a stal se hvězdou utkání

Ondřej Kaše
Zdroj: NHL media

Hokejový útočník Ondřej Kaše se blýskl premiérovým gólem v play off NHL a rovnou se stal nejlepším hráčem utkání. Gólem pomohl k výhře Anaheimu 5:3 nad Nashvillem, když vstřelil vyrovnávací gól na 3:3. Stav finále Západní konference je 1:1 na zápasy.

Anaheim ztratil předchozí duel 2:3 v prodloužení a utkání číslo dvě nezačal dobře, když v deváté minutě prohrával po trefách Ryana Johansena a Jamese Neala 0:2. Na přelomu první a druhé třetiny kalifornský klub smazal góly Sami Vatanena a Jakoba Silfverberga během 99 sekund dvoubrankovou ztrátu, ale hosté se zásluhou individuální akce Filipa Forsberga opět ujali vedení.

Gól Onřeje Kašeho VIDEO:

S rychlou odpovědí přišel Kaše, který se prosadil z dorážky. Ještě před druhou přestávkou si vybral slabší chvilku gólman Pekka Rinne a z velkého úhlu inkasoval z hole Nicka Ritchieho čtvrtou branku. Výhru Ducks zpečetil v poslední minutě při powerplay Nashvillu útočník Antoine Vermette střelou do prázdné klece.