Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Aktualizováno 7.9. 2017 17:30
bulvár starý případ ožívá

Kasa Sparty? Bylo v ní víc a Řepka v tom není sám, tvrdí Novotný

Tomáš Řepka
Zdroj: Mediafax

Jak to bylo se sparťanskou kasou a ukradl jí opravdu Tomáš Řepka? Světlo světa spatřilo nové svědectví. Podle bulvárního novináře Pavla Novotného opravdu bývalý stoper pořádný balík peněz zabavil a nejednalo se o 400 tisíc, ale rovnou o více než milion!

Je tomu skoro pět let, co se na Letné propíralo velké téma. Společně s odchodem Tomáše Řepky zmizela z šatny kasa, kam samotní fotbalisté platili za různé zápisné. Právě řízný stoper býval pokladníkem.


Jenže když se s ním na Letné rozloučili, a on odešel do Českých Budějovic, pokladnička, ze které se platily různé večírky, byla pryč. Po přestřelce posledních dnů nyní vybalil bulvární novinář Pavel Novotný další ze svých tajemství.


"Je to ode mě pomstychtivá lež, JEDEN MILION DVĚ STĚ TISÍC KORUN…. plus minus, nikdo nevěděl přesně, ale tohle byla částka, ze které se vycházelo a kterou spoluhráči podezřívali, že duo Ř+B prohodilo bednou," vypráví Novotný.


Tím "B" má být údajně Jaromír Blažek, současný marketingový šéf futsalové Sparty, který tehdy z Letné zamířil do Jihlavy..


Novotný podle svých slov pátral na žádost Řepky po tom, kdo informaci o zmizelé kase ze Sparty vynesl. A tvrdí, že původně chtěla letenská kabina vše hodit na tehdejšího novice Václava Kadlece. Jenže zdrojem pro média měl být podle Novotného Jiří Jarošík...


K reakci jsme oslovili i samotného Tomáše Řepku, ten ale odkázal na své již napsané memoáry: "Všechno co jsem k tomu kdy chtěl říct, je napsané v knížce. Teď už k tomu nemám, co říct," sdělil webu TN.cz.


Celou verzi své story o týmové kase Sparty pak Novotný rozepsal na svém facebooku. 


 

ram TN.cz