Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Publikováno 3. 5. 2017
Hokej Ticho před bouří

Nahlédněte do soukromí kapitána Voráčka: Poslední dny před MS!

Jakub Voráček
Zdroj: Profimedia

Mezi lidmi je oblíbený a hráčům bude na mistrovství světa velet. Kapitán Jakub Voráček už se chystá do Paříže, kde českou reprezentaci čeká už v pátek hvězdami osazená Kanada. Ještě než opora Philadelphie odcestovala do francouzské metropole, užívala si doma volný čas plnými doušky.

"Poslední večeře, rodinná pohoda. Před odletem nabírám energii," označil poslední fotku Jakub Voráček, na které ukázal, co si dopřál k jídlu, kterým dobil baterie. Na stole nechybí naložené maso ani pivíčko.

 

O přízeň fanoušků mít Voráček strach nemusí. "Pořádně to v pátek nandejte Kanadě. Hodně štěstí pane kapitáne, ať to letos cinkne zlatě," vzkazují mu lidé v komentářích pod fotografií.

 

Hvězda Flyers si užívá poslední večeři. Bylo nakládané maso a nechybělo ani pivko.
Zdroj: Instagram Hvězda Flyers si užívá poslední večeři. Bylo nakládané maso a nechybělo ani pivko.

 

"Voras" má vůbec jídlo v lásce. Už před měsícem se pochlubil fotkou s tatínkem, kde si kluci Voráčkovi pochutnávají na skvěle vypadajícím dortu. Pan Voráček starší bude svému slavnému potomkovi jistě znovu pořádně fandit. 

 

Jakub Voráček s tatínkem užívají sladkostí
Zdroj: facebook Jakub Voráček s tatínkem užívají sladkostí.

 

Jakub Voráček je pořádný srdcař a účast v národním týmu bere jako poctu, než jako povinnost. Však také na pozvánku Josefa Jandače tradičně hned kývl. Jistě i pro svůj přístup bude znovu nosit kapitánské céčko. Na konci dubna zveřejnil i tuto fotku, kde sbalil svou výstroj a vyrazil na České hokejové hry do Českých Budějovic.

 

Jakub Voráček
Zdroj: Instagram Český kapitán už má sbaleno a může odcestovat.

 

 

lju TN.cz