Reklama
Aktualizováno 14.6. 2017 14:28
Léto v Česku Zajímavá brigáda

Český kapitán Voráček na mizině? Během léta brigádničí u popelářů!

Jakub Voráček
Zdroj: Profimedia / facebook

Kapitán české hokejové reprezentace a hvězda NHL tráví léto v Česku. Jakub Voráček se připravuje na nadcházející ročník nejprestižnější hokejové soutěže a do toho stíhá i brigádničit. Místo výstroje navlékl popelářský mundúr a vyrazil do ulic Prahy vyvážet odpadky. Kvůli nedostatku peněz to však nebylo.

Že by hokejista z NHL potřeboval v létě brigádu? To není rozhodně zvykem. Ale i taková hvězda, jakou je Jakub Voráček, má své sny z dětství.Tím jedním bylo stát se popelářem a teď se mu to i splnilo. Vyzkoušel si to na Praze 2, kde hodinu sbíral odpadky.

 

 

Poukaz na hodinu práce u popelářů dostal reprezentační kapitán právě od své sestry k vánocům. Ted ho konečně využil a takhle u toho vypadal...

 

Jakub Voráček
Zdroj: facebook Jakub Voráček

 

Nebylo to však jen pro pobavení. O Voráčkovi je známé, že je to velký dobrák, který bojuje proti roztroušené skleróze, kterou trpí jeho sestra. I tato netradiční akce byla součástí Nadace Jakuba Voráčka.


 

Chcete podpořit Nadaci Jakuba Voráčka a nebo jeho další dobročinné akce? Už tuto sobotu můžete zavítat do obce Knovíz, kde se kladenský odchovanec zúčastní jako každý rok fotbalového Memorialu Michala Ježka. Mimo něj nedaleko od Slaného budete moci vidět hokejisty Ondřeje Pavelece, Michaela Frolíka, Radka Smoleňáka, Jiřího Tlustého či fotbalisty Marka Suchého, Štěpána Vachouška a také Pavla Verbíře Pavlínu Ščasnou a mnoho dalších.

 
 

Na konci června, konkrétně 24., můžete zase vidět Jakuba Voráčka na fotbalovém hřišti v Mikulově, kde odehraje charitativní fotbalový turnaj Hokejky pro Kluka Puka. Tato akce má napomáhat právě lidem, kteří trpí roztroušenou sklerózou.

lju TN.cz
Reklama

 

Reklama