Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Aktualizováno 10.10. 2017 19:23
šou tam byste chtěli být

Kapela U2 počká na Messiho! Před koncertem se bude fandit

Bono Vox a Lionel Messi
Zdroj: Profimedia
Bono Vox a Lionel Messi

Irská kapela U2 odkládá o pár hodin svůj koncert v Buenos Aires. Chce totiž umožnit fotbalovým fanouškům v Argentině sledovat zápas kvalifikace o mistrovství světa, který Messi a spol. odehraje v Ekvádoru.

Irští rockeři souhlasili s posunem koncertu o celé dvě hodiny do téměř nočního času. Původní začátek byl plánovaný na devátou hodinu večerní. Jenže v té době budou Messi a spol. bojovat o naději hrát na mistrovství světa na hřišti Ekvádoru.


A tak se koncert v rámci turné Joshua Tree posune a před zápasem budou také rockoví fanoušci moci sledovat snažení Argentiny na čtyř velkoplošných obrazovkách přímo na stadionu Unico de La Plata, kde má sídlo tým Estudiantes.

Estadio Unico de La Plata
Zdroj: Twitter Estadio Unico de La Plata


"Dokážete si představit, jaká ta šou bude, když Argentina vyhraje? A pokud postup ztratí, alespoň se lidé budou moci zbavit hořkosti na našem koncertu. Posunutí není špatné řešení,“ uvedl producent Daniel Grinbank pro argentinský deník La Nacion .


Předkoncerty zůstanou v časovém harmonogramu podle plánu. Večer zahájí místní kapela Joystick a po ní zahraje Noel Gallagher. Hudba ale dozní ve 20:30 a pak už budou lidé sledovat jen fotbal. Koncert U2 pak ve 22:20 tamního času.


Argentina hraje na hřišti Ekvádoru a pro přímý postup na mistrovství světa musí zvítězit. Přímý přenos utkání můžete sledovat na NOVA Sport 2 od 01:30.

ram TN.cz