Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Aktualizováno 31.8. 2017 10:11
její život ronda rouseyová

Kam zmizela sesazená královna UFC? Teď má úplně jiné starosti

Ronda Rouseyová
Zdroj: Profimedia

Dlouhé tři roky kralovala drsnému světu UFC mezi ženami. Pak přišel osudový zápas s Holy Holmovou a pohádce byl konec. Následný pokus o návrat na výslunní s Amandou Nunezovou taky nevyšel a tak se Ronda Rouseyová stáhla do ústranní. Teď se o ní zase hodně píše, ale v úplně jiných souvislostech.

Zatímco Conor McGregor stále zápasí, ačkoliv naposledy to nebylo v kleci, ale v boxerském ringu s Floydem Mayweatherem, Ronda si dala pauzu.

 

 

Zkrátka poté, co v loňském roce nedokázala naskočit zpět do vítězného kolotoče a prohrála duel s Nunezovou, odešla ze světa oktagonu a více byla vidět v televizních show, než na trénincích v tělocvičně.

 


"Nejspíš ukončí kariéru," prohlásil po nepovedeném návratu v UFC 207 ředite organizace Dana White.

 

"Má se teď dobře a je šťastná. Konec kariéry zatím neoznámila, veškerou energii vkládala do nadcházející svatby," prozradil americký novinář Rich Eisen.

Ronda a Brown
Zdroj: Instagram

A tak se taky stalo. Ronda Jean Rouseyová se provdala za svého přítele Travise Browna. Ano, také zápasníka, který bojuje v nejprestižnější organizaci UFC.

Ronda a Brown
Zdroj: Instagram

Ve svatebních šatech ale byste jen těžko tyhle dva tipovali na rváče a zápasníky. Na Hawaii, kde se svatba konala, spojili své životy a neoficiálně si nyní říkají "Browsey" (spojení jmen Brown a Rousey).

 

Ať už se Ronda do oktagonu vrátí, nebo ne, ve světě UFC navždy zůstane legendou.

mm TN.cz