Reklama
Reklama

Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Aktualizováno 26.4. 2017 12:48
souboj století drsný vzkaz soupeři

Jsem jako Mt. Everest, říká Kličko! Hodně lidí na té hoře zemřelo

Anthony Joshua a Vladimir Kličko
Zdroj: Profimedia

Velkolepý zápas o titul boxerského šampiona v těžké váze je za dveřmi a v sobotu 29. dubna budeme vědět, kdo usedne na světový trůn. Anthony Johsua i Vladimir Kličkou už jsou jako lvi v kleci a zápasu se nemohou dočkat. Kličko slibuje, že změnil taktiku a Joshuovi vzkazuje, že ho nečeká žádná procházka růžovou zahradou.

V lodnýnském Wembley se tihle dva boxeři utkají o tituly IBF a WBA v těžké váze. Šance jsou poměrně vyrovnané, Joshua by mohl maximálně těžit z toho, že je proti Kličkovi o generaci mladší.

 

 

Kličko má ale ve svých jedenačtyřiceti letech více zkušeností, takže souboj bude o to zajímavější.

 

"Ten kluk na mě hodně zapůsobil svým postojem. Někdy jen tak stál v pozadí, ale neustále vše sledoval, naslouchal," vyprávěl Ukrajinec o svém soupeři.

 

 

Zároveň ale připomněl, že Joshuu čeká těžký soupeř.

 

"Možná to bude znít příliš sebevědomě, ale já jsem jako Mt. Everest, nejvyšší hora světa. Můžete ji pokořit, můžete na ni vylézt, ale nemůžete ji zbourat a zničit. Hodně lidí na té hoře navíc zemřelo. Navíc vás pak čeká cesta dolů. A schválně, podívejte se na to, kdo tu cestu poté, co mě zdolal, zvládl. Já jsem tu. Už sedmadvacet let. V profesionálním ringu mě porazili čtyři muži. Kde jsou nyní oni a kde jsem já?“ filozofoval Kličko.

 

Jak souboj dopadne můžete sledovat i na stanici Nova Sport, nebo přes Voyo.

 

Zápas Kličko - Joshua budete moci sledovat v přímém přenosu v sobotu 29. dubna od 19:00 na Nova Sport 1. Naladit jej budete moci i na VOYO.

mm TN.cz
Reklama

 

Reklama