Publikováno 2. 9. 2017
NHL Smutný příběh

Ještě loni hrál Ribeiro NHL. Teď ho ničí alkohol a okolí neví, kde je!

Mike Ribeiro
Zdroj: Profimedia
Mike Ribeiro
Témata:

Tohle je smutný příběh. NHL ještě nezačala, už se blíží, ale pro útočníka Mika Ribeira zřejmě ani nezačne. Lépe řečeno, tomuhle sedmatřicetiletému hokejistovi pravděpodobně úplně skončila. A nejde o věk. Ještě v loňské sezoně hráč Nashvillu, je teď prakticky nezvěstný. Okolí netuší, kde je mu konec, ale všichni moc dobře ví, že je za tím alkohol, se kterým má velké problémy.

Hráčův agent už v květnu avizoval, že má Ribeiro s alkoholem problémy. "Nikdo přesně neví, co v těchto dnech dělá. Problém je, že Mike si svůj problém nepřipouští. V jeho hlavě je všechno krásné. Je nám to líto, ale nemůžeme s tím vůbec nic dělat. Vždy, když mi zazvoní telefon, věřím, že mi volá právě on," řekl v rozhovoru pro La Presse hráčův agent Bob Perno.

 


Lze předpokládat, že jeho kariéra skončila. Ještě loni odehrál v NHL 46 zápasů, ale sezonu dohrál v AHL. Už v minulosti řešil v soukromí jiný skandál. "Pokud mám být upřímný, tak na svoje absolutní dno, podle mě, ještě nespadl," myslí si Perno. Narážel tak i na rok 2013, kdy byl obviněn ze sexuálního obtěžování chůvy, které bylo v té době 18 a hlídala jeho děti.

 


Nikdo neví, kde momentálně Ribeiro je, v Nashvillu ho nemohou najít. "Viděli ho členové jeho rodiny. Jeho manželka ho zahlédla, ale kontakt s Mikem momentálně nemáme. Telefon nezvedá a nikdo o něm nic bližšího neví. Bojíme se, že to bude ještě horší," pokračoval Perno.

 


Mike Ribeiro opustil svou manželku děti, nezvedá telefon a o jeho služby už v hokejovém prostředí nikdo zájem nejeví. Přitom v minulosti dokázal udělat až 83 kanadských bodů za sezonu a na vrcholový hokej by ještě měl.

lju TN.cz