video chytil to za pačesy

Je to tam! Usain Bolt ukázal, že umí dávat góly, vstřelil hned dva!

Usain Bolt slaví svůj první velký fotbalový gól
Zdroj: Twitter

Usain Bolt se konečně trefil! V přípravném utkání Central Coast Mariners se South West United dal hned dva góly! I díky nim si čím dál víc říká o angažmá v profesionálním fotbalu.

Pro Central Coast Mariners byl páteční přípravný duel generálkou před startem sezony. A trenér Mulvey poslal do základu i ostře sledovanou posilu z Jamajky.

Bolt nelenil a na levém křídle byl jedním z nejaktivnějších hráčů a dočkal se svých prvních gólů.

"Jsem šťastný, že jsem tu šanci dostal a tak jí musím využít. Budu se snažit co nejlépe, jak umím, to je to nejdůležitější," řekl před zápasem.

Boltovy góly přišly ve druhé půli, v 57. a 68 minutě navyšoval na 3:0 a 4:0 pro favorita zápasu. V 75. minutě pak za potelsku tribun střídal.