Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Aktualizováno 11.6. 2018 13:50
fotbal asi ještě není zahojené

Jauvajs! Fotka Salaha s fandou prozradila víc, než tisíc doktorů

Mohamed Salah
Zdroj: Twitter

Fotbalové mistrovství světa začne, co nevidět a fanoušci v místě dění loví fotky a podpisy svých oblíbených hráčů. Jenže jedno takové selfíčko nechtěně prozradilo, že největší hvězda egyptské reprezentace Mohamed Salah, asi ještě není úplně fit, jak prezentuje.

Salahovo rameno, to je před začátkem světového šampionátu asi stejně tak sledované, jako byl kdysi nalomený malíček Jaromíra Jágra.

 

 

Egyptší fanoušci se sice těší, že svého nekorunovaného krále uvidí už při prvním vystoupení proti Uruquayi, které je na programu v pátek, ale jedna nenápadná fotka s fanouškem možná řekla více, než tisíc doktorů.

 

 

Když totiž Salah vystupoval z týmového autobusu, chtěl se s ním jeden z fanoušků vyfotit a při selfíčku mu lehce položil ruku na rameno. Evidentně ale Salahovo zranění stále není úplně zahojené a egyptský klenot musel ruku svého obdivovatele odstrčit stranou.

 

Celá situace je zachycena i na videu z mobilního telefonu:

 

Salah se zranil během finále Ligy mistrů, když ho k zemi stáhl obránce Realu Madrid Sergio Ramos. První prognózy hovořily o zlomenině klíční kosti a minimálně měsíční léčbě, ale egyptský fotbalista se nechal slyšet, že mistrovství světa stihne a bude připraven pomoci svému týmu.

mm TN.cz