Aktualizováno 23.10. 2017 13:53
NHL Přehled zraněních

Jágr je zraněn a čeká ho pauza. Co už dříve musel léčit? PŘEHLED

Jaromír Jágr
Zdroj: Profimedia/NHL media

Calgary umístilo Jaromíra Jágra na seznam zraněných hráčů. Podle informací Nova Sport by se mělo jednat o problém s třísly. S touto částí těla se Jágr léčil už v minulosti. Pětačtyřicetiletá legenda však měla štěstí na to, že se jí vážnější zdravotní patálie po dobu bohaté kariéry vyhýbaly. Pojďte si však v tomto článku připomenout ta nejznámější Jágrova zranění.

Jágr si zranění přivodil v první třetině zápasu s Minnesotou. Poté odešel do kabin a na ledě se už neukázal. Klub bližší informace na toto téma neuvedl.

 

 

Vše se stalo v útočném pásmu, když chtěl Jágr přihrát spoluhráči, ale jeho pas zblokoval obránce Ryan Suter, přičemž praskla hokejka Jaromíra Jágra. V Ten moment došlo ke zranění v dolní části těla. Na seznamu zraněných hráčů je do neděle, což znamená, že nestihne minimálně tři zápasy.

 


Vyražené zuby, zlomený malíček, krev na ledě. Za svou bohatou kariéru už toho musel Jágr absolvovat hodně. Nic ho ale zatím nezastavilo a tak v pětačtyřiceti letech dál válí v NHL. Co všechno už musel kladenský rodák léčit? Vezměme to pěkně popořadě.

 

Vyražené zuby:

Vyražené zuby Jaromíra Jágra
Zdroj: facebook.com, nhl media

 U hokejistů včetně Jágra nejsou vyražené zuby nic neobvyklého. Slavný útočník přišel už alespoň o deset z nich. Po jednom ze střetů s českým obráncem Pavlem Kubinou se například rozloučil se dvěma zuby a k tomu musel podstoupit sešití 15 stehy. Štěstí neměl ani při kontaktu se slovenským zadákem Branislavem Mezeiem, který Jágrovi vyrazil dokonce implantát.

lju TN.cz