Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Publikováno 6. 11. 2017
fotbal dodatečná nominace

Jarolímovi vypadl Vydra a Dočkal, tak povolal hned šest náhradníků!

Karel Jarolím
Zdroj: Profimedia

Trenér české fotbalové reprezentace Karel Jarolím dodatečně povolal další hráče k přípravným zápasům v Kataru. Z nominace vypadli Bořek Dočkal a Matěj Vydra a místo nich bylo dodatečně povoláno hned šest hráčů.

Dočkalovi nedávno skončila sezona v čínské lize a na dnešním srazu bude záložník Che-nanu Ťien-jie chybět kvůli rodinným důvodům. Útočníka Vydru z anglického Derby County vyřadilo zranění.

 

Simič patřil na letním mistrovství Evropy mezi opory české jednadvacítky. V Jarolímově výběru se objevil poprvé krátce poté, co se v médiích objevily zprávy, že o něj mají zájem i jiné reprezentace. O stopera AC Milán prý usiluje Chorvatsko, Srbsko a Bosna a Hercegovina.

 

Poprvé by za národní tým mohl nastoupit také Houska, který patří ke klíčovým hráčům Olomouce. Za ligového nováčka dal v dosavadním průběhu nejvyšší soutěže čtyři branky a pomohl Sigmě k překvapivému druhému místu v tabulce.

 

Šurala do národního týmu vynesla oslnivá střelecká forma, protože v posledních čtyřech soutěžních zápasech dokázal za trápící se Spartu nastřílet šest branek. Oproti tomu Frýdek byl povolán den poté, co za letenský celek nastoupil poprvé po měsíční pauze.

 

Povolán byl také Jan Kliment z dánského Bröndby.

mm TN.cz