Publikováno 4. 12. 2017
fotbal serie a

Jankto se v Itálii blýskl dvěma góly! Barák na třetí přihrával

Jakub Jankto

Čeští fotbalisté v dresu italského Udine zažili povedený večer. Na půdě Crotone přispěl Jakub Jankto k výhře 3:0 dvěma góly a Antonín Barák přihrával na gól spoluhráči Kevinu Lasagnovi.

Janko otevřel skóre zápasu ve 40. minutě, když se trefil z dorážky po Lasagnově střele, kterou však brankář nešťastně vyrazil před sebe.

Podruhé se jedenadvacetiletý útočník radoval, když po přestávce napřáhl z hranice šestnáctky a trefil míč přesně k tyči.

Bývalý hráč Slavie tak navázal na svůj zásah v pohárovém utkání proti Perugii, kde Udinese vyhrálo 8:3.

V 66. minutě pečetil vítězství Udine Lasagna, jemuž po rychlém brejku nahrál Barák ideálně téměř před prázdnou branku. Udine je po pátém vítězství v sezoně čtrnácté.