Reklama
Reklama

Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Aktualizováno 6.3. 2017 12:24
nova sport skvělá akce

Jaká byla Czech Heritage Night v NBA? Fandilo se v celém Česku!

Czech Heritage Night
Zdroj: Nova Sport

Fanoušci toho nejlepšího basketbalu na světě měli v neděli večer jedinečnou možnost sledovat v akci Tomáše Satoranského, kterému NBA věnovala tématickou noc, nebo-li Czech Heritage Night. Washington utkání nakonec vyhrál, Satoranský pomohl k obratu a fandilo se po celé republice. Na zápas do Verizon Center dokonce dorazil i český hokejista Jakub Vrána, který v NHL obléká dres Washington Capitals.

Lépe to prostě vyjít nemohlo. Wizards přivítali na domácí palubovce Orlando a nejen místní fanoušci se těšili na pořádnou podívanou.

 

Speciální příchuť měl totiž duel ve Verion Areně pro české fanoušky. Nejen, že se mohli těšit na teprve čtvrtého českého hráče v historii NBA, ale Tomáši Satoranskému byl celý večer dokonce věnován!
 

Fanoušci
Zdroj: facebook

 

Tomáš ještě před zápasem nelenil, ale kolegy z týmu zkoušel naučit některá česká slovíčka. Jak to šlo Bradleymu Bealovi, nebo Treyi Burkovi se můžete podívat na FB Wizards.

Po celé České republice měli navíc fanoušci možnost sledovat přímý přenos ze zápasu v restauracích The PUB, společně si zafandit a navíc něco vyhrát.

 

Speciální večer si ve Washingtonu nenechal ujít ani český hokejista ve službách Capitals Jakub Vrána, který zápas sledoval přímo z tribuny.

Jakub Vrána
Zdroj: Twitter Hokejista Jakub Vrána přišel fandit Wizards.

Kdo to sledoval v televizi, v restauraci, nebo naživo, musel být v rauši. Wizards sice prohrávali, v jedné fázi zápasu dokonce o 17 bodů, ale pak přišel do hry "Sato" a noc opravdu patřila jemu! 

 

Během pár minut dokázal svým výkonem nabudit své spoluhráče, se kterými pak společně zápas otočil! 

 

"Od českých fanoušků byla slyšet dobrá energie. Těší mě, že se mi podařilo vyběhnout na hřiště a byl jsem užitečný. V úseku, kdy jsem tam byl, se nám podařilo zápas otočit,“ řekl Radiožurnálu Satoranský.

 

 

Ještě se ptáte, zda-li se Czech Heritage Night v NBA vydařila? Výsledek mluví za vše! Washington - Orlando 115:114.

mm TN.cz
Reklama

 

Reklama