Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Publikováno 12. 9. 2018
Fotbal Netradiční kampaň

Jak přilákat fanoušky? Majitel shodil z vrtulníku pořádný balík

Majitel shodil z vrtulníku peníze
Zdroj: Twitter
Témata:

S nízkou návštěvností se potýká drtivá většina všech sportovních klubů. Majitel druholigového fotbalového týmu Las Vegas FC sáhl k netradičnímu kroku. O poločasové přestávce shodil na fanoušky pořádný balík peněz.

Na zápas proti rezervě Los Angeles Galaxy fanoušci Las Vegas jen tak nezapomenou. Pernamentkáři, sponzoři a několik náhodně vybraných fanoušků se o poločasové pauze dostali na trávník a čekali na majitele klubu Bretta Lashbrooka.


Ten přiletěl ve vrtulníku a do davu shodil ze vzduchu pět tisíc amerických dolarů. Tři tisíce byly v jednodolarových bankovkách, zbytek měl hodnotu dvou, pěti, deseti, dvaceti a sta dolarů.

 

 
Hned co se z vrtulníku dostaly první bankovky, začala ve středovém kruhu pořádná mela. Někteří fanoušci začali nahánět papírové bankovky po celém hřišti, jiní zvolili strategii vyčkávání a doufali, že jim peníze spadnou přímo do ruky.


Klub vše nacvičil už den předem a musel doufat, že nepřijde velký vítr. To by byla pořádná komplikace a z lehce nabytých peněz by se mohli radovat i lidé mimo stadion. Počasí ale odvážnému majiteli přálo a netradiční kampaň vyšla na výbornou.

 

hp TN.cz