Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Publikováno 1. 2. 2018
Hokej Nestačí mu to

Jágrovi je Kladno malé: Podepsal i v Třinci, kde už navštívil ocelárny!

Jaromír Jágr v třineckých ocelárnách
Zdroj: Profimedia
Jaromír Jágr v třineckých ocelárnách

Jaromír Jágr je v těchto dnech asi nejčastěji vyslovované jméno v České republice a to nejen mezi sportovními fanoušky. Každý už moc dobře ví, že se z Calgary vrátil domů a bude hrát za rodné Kladno. Jenže to mu evidentně nestačí. Jágr má totiž vyřízený střídavý start do extraligového Třince, za který by mohl nastoupit už brzy.

Uzávěrka přestupů v českých soutěžích proběhla už včera. Mnozí kroutili hlavou, že Kladno nemůže stihnout transfer Jágra vyřídit. Vždyť slavná osmašedesátka přiletěla do Čech až včera. Ale všechno proběhlo bez komplikací a Jágr už je oficiálně hráčem Kladna. A teď jedno překvapení. Štáb kolem legendárního útočníka stačil vyřídit víc, než jen přestup z Calgary do Kladna. Jágr má totiž střídavý start do Třince.

 

 

 

 

Jágr by si tak ve slezském městě mohl zahrát už v neděli, kdy Třinec hraje v Olomouci, případně o dva dny později, kdy Oceláři hostí Zlín. A pětačtyřicetiletý hokejista ví, do jakého města jde. Vždyť ho před deseti lety osobně navštívil, respektive jeho slavné ocelárny. Podívejte se v galerii níže.

 

15

GALERIE: Jaromír Jágr a Třinec

Zdroj: Profimedia

Jaromír Jágr v třineckých ocelárnách

Hodnocení:

 

Za Kladno by měl Jágr nastoupit už v sobotu, kdy Rytíři odjedou do Benátek nad Jizerou. Zápas se ale možná odehraje v Liberci. Vše bude jasné po dnešní tiskové konferenci, na které Jaromír Jágr sdělí své plány a hlavně řekne, jak je na tom po zdravotní stránce.

lju TN.cz