Publikováno 10. 9. 2017
Sociální sítě Všeho s mírou

Jágrově Veronice došla trpělivost: Stalkuje nás bývalá olympionička!

Jaromír Jágr a Veronika Kopřivová
Zdroj: Instagram
Jaromír Jágr a Veronika Kopřivová

Čeho je moc, toho je příliš. Když Jaromír Jágr či jeho přítelkyně Veronika Kopřivová přidají nějaký ten příspěvek na sociální sítě, ihned na ně začnou lidé reagovat. A jak to tak bývá, názory jsou pozitivní, ale i negativní. V tom druhém případě i často vulgární a hrubé. Kopřivová se na ně ale už nehodlá dál dívat. Dokonce šla tak daleko, že si zjistila, kdo je píše nejčastěji pod falešnými profily. Údajně se jedná o cyklistku Martinu Růžičkovou.

O Jaromíra Jágra a Veroniku Kopřivovou je velký zájem. Někdy to ale už hraničí se stalkingem (jednoduše řečeno neustálým sledováním někoho nad hranici soukromí). Přesně tak to Jágrova přítelkyně nazvala. Mířila tím na časté útoky lidí na Instagramu pod falešnými profily. Podle Kopřivové se za těmi stále se opakujícími skrývá jediná žena – tou je sedmatřicetiletá cyklistka Martina Růžičková.

 

Martina Růžičková a Jaromír Jágr
Zdroj: Profimedia / instagram Martina Růžičková a Jaromír Jágr


Kopřivová šla tak daleko, že si tuto informaci nechala zjistit. O podrobnosti celé „aféry“ se podělila se svými fanoušky v několika tzv. „instastories“. „Vzhledem k tomu, že má Jaromír opravdu hodně známostí, nebyl problém zjistit, kdo za tím vším stojí. Člověk by čekal, že za tím bude někdo jiný než člověk, který to podle mého nemá zapotřebí,“ říkala ve videích Kopřivová.

 

 


Ta svým fanouškům řekla jméno osoby, která zakládala falešné profily a komentovala často příspěvky Jágra i Kopřivové a předložila i několik důkazů. V těch nepříjemných komentářích se často objevovala stejná slova či podobné věty: „Štětka, tyčkařka či dokonce k*rva,“ slova, která narážela na minulost Veroniky, která měla kdysi v Německu tancovat v klubech u tyče.

 

Jaromír Jágr a Veronika Kopřivová
Zdroj: Instagram
 


Teď zamilovaný pár řeší, jak se situací naloží. V krajním případě může podat trestní oznámení za kyberšikanu. Podle Expres.cz několikanásobná mistryně České republiky v cyklistice a účastnice olympijských her 2004 Martina Růžičková na celou situaci nereaguje.

lju TN.cz