Publikováno 2. 12. 2017
NHL Přítelkyně 68

Jágrova Veronika zpět v Calgary. Co jí tam konečně udělalo radost?

Jaromír Jágr a Veronika Kopřivová
Zdroj: Instagram
Jaromír Jágr a Veronika Kopřivová

Přítelkyně hokejové hvězdy Jaromíra Jágra se vrátila do Calgary. Veronika Kopřivová, která trávila několik týdnů na Floridě, je tak zase zpátky ve městě, ve kterém v letošní sezoně slavná osmašedesátka působí. Snad poprvé napsala na svou sociální síť pozitivní komentář k chladnému kanadskému městu. Co si teď na Calgary pochvalovala?

Zřejmě se jí už po svém příteli stýskalo. V polovině listopadu totiž odletěla Veronika Kopřivová za teplem na Floridu. Tam pracovala, ale také si užívala relaxu na překrásných plážích. Teď se pochlubila s fotkou, na které je vidět celé Calgary při přistávání na místní letiště. „Sice rozdíl třiceti stupňů, ale je tady krásně,“ napsala ke snímku.

 

Veronika Kopřivová
Zdroj: Instagram

 

Jak se říká, láska hory přenáší. A tak Kopřivové už dělají radost i ty 4 stupně nad nulou, které byly na místě v době pořízení fotografie. V minulosti si na počasí totiž hodně stěžovala a nejen na to. „Dneska máme teplo, je pouze 0 stupňů,“ napsala kdysi ironicky. „Neuvěřitelné skoky. Jeden den je -15 a další +5,“ pokračovala v komentáři u jedné své fotky.

 

 

Když 13. listopadu odlétala na Floridu, uvedla jako důvod toto: „„Hola, hola práce a mentální úklid volá. A samozřejmě i zábava a relax. To je taky součástí mentálního úklidu,“ zdůraznila několikrát slovní spojení „mentální úklid“. Zřejmě si tak chtěla na chvíli od svého partnera jednoduše oddychnout.

 

Instagram Veroniky Kopřivové
Zdroj: Instagram Instagram Veroniky Kopřivové

 

Být přítelkyní hokejisty prostě čas od času není lehké a chce to i nějaké to odreagování. Zvlášť v době, kdy Jágra trápila zranění. Ve včerejším zápase však pětačtyřicetiletý útočník pomohl asistencí k výhře svého týmu proti Arizoně. Věřme, že bude jeho forma stoupat a s tím samozřejmě bude souviset i pohoda a dobrá atmosféra doma.

lju TN.cz