Publikováno 6. 12. 2017
NHL Známý pár

Kopřivová svatbu nechce, už ale myslí na děti! Bude Jágr tatínek?

Veronika Kopřivová a Jaromír Jágr
Zdroj: Instagram
Veronika Kopřivová a Jaromír Jágr

Vypadá to, že Jaromír Jágr bude dřív tatínek, než ženatý muž. Jeho přítelkyně Veronika Kopřivová totiž prozradila, že svatbu neplánuje. Že ji dokonce ani nechce. Mluvila však na téma rodina a děti, což do této doby pokaždé komentovala jen ve stylu, že co přijde, to přijde.

V létě dlouho hledal Jaromír Jágr angažmá a možná i proto se přestávaly na veřejnosti objevovat jeho fotky s přítelkyní Veronikou Kopřivovou. Hokejová legenda měla zkrátka jiné starosti. To však byla voda na mlýn zlých jazyků, kteří často tvrdili, že tito dva už spolu nejsou.

 

 

Naopak. Jágr s Kopřivovou mají dál láskyplný vztah a žijí společně v chladném Calgary, kde pětačtyřicetiletý útočník hraje. Na svatbu to ale nevypadá. „Dá se žít i bez papíru. Obřad pro mě není důležitý,“ nechala se slyšet Veronika Kopřivová v rozhovoru pro časopis Story.

 

A má pro to vysvětlení. „Měla jsem ve svém okolí pár lidí, kteří se brali, a když si představím, co s tím bylo spojeného stresu a povinností, tak po tom snad ani netoužím. Vždyť ty ženské pak padaly vyčerpáním, místo toho aby si svůj velký den užily. Mnohem víc než list papíru je pro mě rodina a děti,“ dodala. Mnohé tím i překvapila. Tomuto tématu se přeci jen v minulosti pokaždé vyhýbala.

 

 

Bude tedy Jágr tatínek? "Ještě se na to úplně netvářil. Myslím, že když si ale jeden večer usmyslí, že si udělá dítě, tak si ho prostě udělá. Když tak uvítáme malého Jágříka v rodině. Veronika na něj zatím ale netlačí,“ říkal v říjnu Jiří Kalla, synovec Jaromíra Jágra. „Ještě než budu přebalovat, tak chci procestovat pár kousků světa, skočit padákem, meditovat a vydělat nějaký chechtáky,“ napsala půl roku před tím Kopřivová na svou sociální síť. Kdo ví, třeba nakonec bude dříve svatba, než dítě.

lju TN.cz